Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Laptopy dla uczniów z rodzin byłych pracowników PGR wręczone

Ocena 0/5

W dniach 13 i 14 października br. w sali konferencyjnej urzędu gminy w Fabiankach odbyło się uroczyste wręczenie laptopów zakupionych w ramach projektu grantowego pn. „Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”. Gmina Fabianki wzięła udział w ogłoszonym pod koniec 2021 r. konkursie grantowym w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na sfinansowanie zakupu sprzętu komputerowego dla uczących się w szkołach podstawowych lub średnich dzieci i wnuków byłych pracowników Państwowych Gospodarstw Rolnych. Dzięki pozyskanym środkom unijnym zakupione zostały 73 laptopy, które trafiły do uczniów z rodzin byłych pracowników PGR z gminy Fabianki.

Zdjęcie do Laptopy dla uczniów z rodzin byłych pracowników PGR wręczone
     W uroczystym przekazaniu sprzętu wziął udział Wójt Zbigniew Słomski. „- Cieszę się, że możemy przekazać naszym uczniom laptopy, które pomogą im w edukacji i dostarczą rozrywki. Obszary, na których zlikwidowano PGR-y, szczególnie ciężko przechodziły proces transformacji po 1989 r. Dobrze, że po latach pojawiła się możliwość chociaż drobnej rekompensaty dla rodzin byłych pracowników PGR. Bez wahania postanowiłem, że Gmina Fabianki wystartuje w konkursie na pozyskanie środków na zakup laptopów. Dziś kończymy tę długotrwałą procedurę przekazaniem sprzętu naszym uczniom – powiedział Wójt”. Uroczystości zakończyły się pamiątkowym zdjęciem wszystkich obdarowanych z Wójtem Gminy i pracownikami zaangażowanymi w realizację projektu grantowego. Projekt „Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym” sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19 w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.